۱۴۰۱ سه شنبه ۱۸ مرداد
1401/05/05
جلسه هماهنگی اجرای برنامه خودمراقبتی سازمانی و بسته خدمات پایه سلامت کارکنان سال 1401
 
به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی خوی؛ صبح روز سه شنبه مورخه 1401/05/04 جلسه هماهنگی اجرای برنامه خودمراقبتی سازمانی و بسته خدمات پایه سلامت کارکنان سال 1401 با حضور نمایندگان سلامت ادارات و سازمان های شهرستان خوی در محل معاونت بهداشت برگزار گردید.

در این جلسه دکتر هاشم زاده ضمن اشاره به اسناد بالادستی، به بیان اهداف اجرای برنامه در خصوص لزوم ایجاد محیط کار سالم برای کارمندان به جهت نیل به اهداف پرداخت و بر آمادگی کامل معاونت بهداشت برای همکاری با ادارات و سازمان ها تاکید نمود.
در ادامه جلسه روسای گروه، مسئولین و کارشناسان برنامه هر کدام در بخش های جداگانه برنامه های خود را از نیازسنجی سلامت و تدوین برنامه عملیاتی تا اجرای برنامه های آموزشی و عملیاتی در حوزه های سلامت روان، کنترل و پیشگیری از بیماری های غیرواگیر و تغذیه سالم در محیط کار برای نمایندگان سلامت ادارات تشریح نمودند.

در این جلسه بر ضرورت انجام واکسیناسیون کرونا و ترغیب کارکنان ادارات به تکمیل واکسیناسیون و اقدام جهت دریافت دوز یادآور تاکید شد و همچنین با توجه به‌ قرار گرفتن در فصل گرم سال علائم و راههای پیشگیری از ابتلا به بیماری وبا نیز تشریح گردید.
 
معاونت بهداشت شهرستان خوی
  
 
تصاویر مرتبط
تعداد بازدید:
174
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
Powered by DorsaPortal