جست و جو در پرتال

تاریخ : سه شنبه 10 فروردين 1400
کد 511

بازدید از داروخانه های سطح شهر خوی

بازدید از داروخانه های سطح شهر خوی

بازدید مدیر غذا و دارو بهمراه دفتر بازرسی دانشکده از داروخانه سطح شهر خوی
به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی خوی در چهارمین روز از سال جدید مدیر غذا و دارو دانشکده علوم پزشکی و دفتر بازرسی و پاسخگوئی به شکایات دانشکده به همراه کارشناسان مربوطه از داروخانه های بیمارستانی و سطح شهر خوی بازدید بعمل آوردند در این بازرسی ها کیفیت ارائه خدمات به ارباب رجوع ؛تامین داروهای مورد نیاز و رعایت قیمت دارو و لوازم بهداشتی مورد تاکید قرار گرفت.

🔹️مهندس محمود حس پور مدیر غذا و دارو دانشکده ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و آغاز سال جدید گفت: اکیپهای بازرسی این مدیریت در حوزه های نظارت بر مواد غذائی؛ داروئی؛تجهیزات و ملزومات پزشکی؛ لوازم آرایشی و بهداشتی و فرآورده های طبیعی، سنتی و مکمل بطور مستمر بر نحوه ارائه خدمات نظارت دارند.

🔹️محمود حسن پور گفت خوشبختانه در تامین داروهای بیماران خاص و داروهای کمیاب مشکل خاصی نداریم و در عین حال همشهریان عزیز می توانند موارد کمبود و یا گرانفروشی دارو و ملزومات پزشکی را به شماره 190 گزارش نمایند.

🔹️وی اظهار امیدواری کرد با راه اندازی کامل نسخه الکترونیک و امکان دسترسی های بیشتر به سامانه تی تک کیفیت ارائه خدمات و رعایت قیمت و سایر موارد به میزان چشمگیری ارتقاء خواهد یافت 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 10 فروردين 1400
  • توسط روابط عمومی
نظرات شما
captcha refresh