جست و جو در پرتال

تاریخ : دوشنبه 12 آبان 1399
کد 488

انجام مانور پدافند غیر عامل قطع اكسيژن سانترال مركزي بيمارستان امام خمینی ره

انجام مانور پدافند غیر عامل قطع اكسيژن سانترال مركزي بيمارستان امام خمینی ره

مانور پدافند غیر عامل قطع اكسيژن سانترال مركزي با هدف ارزیابی عملکرد اعضاي كميته مديريت بحران و شناسایی نقاط قوت و ضعف بيمارستان در تامين اكسيژن و تجهيزات مورد نياز و مديريت حادثه در زمان وقوع بحران در بيمارستان امام خمینی ره برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی مانور پدافند غیر عامل قطع اكسيژن سانترال مركزي بيمارستان امام خمینی ره در مورخه 11/08/99 با سناريو "قطع گازهاي طبي سانترال " با هماهنگي دبير كميته مديريت خطر حوادث و بلايا، مديران ارشد بيمارستان، مسئولين بخش هاي درماني و پشتیبانی در بیمارستان امام خمینی ره با هدف ارزیابی عملکرد اعضاي كميته مديريت بحران و شناسایی نقاط قوت و ضعف بيمارستان در تامين اكسيژن و تجهيزات مورد نياز و مديريت حادثه در زمان وقوع بحران بيان تعیین شده بود.

در این مانور اعضاي سامانه فرماندهي حادثه در قالب چهار تيم برنامه ريزي، عمليات، پشتيباني و مالي گرد هم آمده و به ارزيابي و تحليل وضعيت پيش آمده، شرح اقدامات لازم در دو ساعت اول حادثه و همچنين 12-2 ساعت پس از حادثه و در نهايت اقدامات لازم تا برگشت به حالت اوليه و عادي پرداخته و مستندات خود را به فرماندهی بحران ارائه کردند . در نهايت عملكرد تيم هاي كاري گزارش و عملكرد كاركنان توسط رياست محترم بيمارستان ارزيابي گرديد.
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 12 آبان 1399
  • توسط روابط عمومی
نظرات شما
captcha refresh