جست و جو در پرتال

تاریخ : يکشنبه 28 مهر 1398
کد 303

حضور در دبیرستان قاضی طباطبایی به مناسبت روز جهانی غذا ( 24 مهر )

حضور در دبیرستان قاضی طباطبایی به مناسبت روز جهانی غذا ( 24 مهر )

به مناسبت روز جهانی غذا (24 مهر) خانم دکتر فاطمه مقدم تبریزی رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی بهمراه مهندس محمود حسن پور مدیر غذا و داروی دانشکده و مهندس صیاد بداقی معاون اجرایی معاونت بهداشتی دانشکده در دبیرستان قاضی طباطبایی حضور یافتند.
به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی روز چهارشنبه مورخه 98/7/24 به مناسبت روز جهانی غذا (24 مهر) خانم دکتر فاطمه مقدم تبریزی رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی بهمراه مهندس محمود حسن پور مدیر غذا و داروی دانشکده و همکاران واحد غذا و دارو  و مهندس صیاد بداقی معاون اجرایی معاونت بهداشتی دانشکده و همکاران مرکز بهداشت خوی  برابر هماهنگی قبلی در دبیرستان قاضی طباطبایی حضور یافتند.
در این بازدید دکتر مقدم تبریزی ضمن یادآوری  این مسئله که دانش آموزان ، آینده سازان ایران عزیز اسلامی و محور توسعه پایدار کشور بوده  و سرمایه اصلی یک سرزمین محسوب می شوند و اگر به خوبی رشد و تعالی یابند پویایی و شکوفایی آن سرزمین رقم خواهد خورد و هر روز بر میزان سرمایه های اجتماعی ، اقتصادی ، فکری و علمی افزوده می شود بر اهمیت توجه وبژه به نیازهای دانش آموزان تاکید کردند.
همچنین در این مراسم مهندس محمود حسن پور در خصوص اهمیت تغذیه سالم و نقش آن در تامین سلامت جسمی و فکری دانش آموزان نکاتی را بیان فرمودند. 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 28 مهر 1398
  • توسط روابط عمومی
نظرات شما
captcha refresh