جست و جو در پرتال

تاریخ : چهارشنبه 22 اسفند 1397
کد 154

نشست هم اندیشی نخبگان بسیج جامعه پزشکی با فرماندهی سپاه پاسداران شهرستان خوی

نشست هم اندیشی نخبگان بسیج جامعه پزشکی با فرماندهی سپاه پاسداران شهرستان خوی

به مناسبت روز شهدا و بزرگداشت روز بسیج جامعه پزشکی، نشست هم اندیشی نخبگان بسیج جامعه پزشکی با فرماندهی سپاه پاسداران شهرستان خوی در سالن EDCمرکز بهداشت این شهرستان برگزار گردید.
به گزارش مهربانی پور مسئول روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی خوی روز سه شنبه بیست و یکم اسفند ماه ساعت 8 شب به مناسبت روز شهدا و همچنین بزرگداشت روز بسیج جامعه پزشکی، نشست هم اندیشی نخبگان بسیج جامعه پزشکی با فرماندهی سپاه پاسداران این شهرستان در سالن EDC مرکز بهداشت خوی برگزار گردید .در این مراسم معنوی سرهنگ محمدباقر علایی فرمانده سپاه پاسداران خوی ضمن تقدیر و تشکر از فعالان عرصه سلامت جامعه گفت:علت پایداری انقلاب اسلامی و آغاز دهه پنجم انقلاب به اصولی بستگی دارد که یکی از این اصول حضور جامعه پزشکی و ارائه خدمات بی منت و رایگان به قشر آسیب پذیر جامعه است که این امر در پایداری انقلاب اسلامی و شکست دشمنان تاثیر بسزایی دارد.
فرمانده سپاه پاسداران خوی در ادامه افزود: هرکس به تنهایی با تلاش خود نمی تواند در خدمت به مردم کاملاً موفق باشد ولی در قالب بسیج و همدلی و تعامل ویکدلی می توان کاری شایسته و عظیم و در شان مردم انجام داد که در این زمینه بسیج جامعه پزشکی الحمدالله موفق بوده است . سرهنگ علایی در ادامه خطاب به جمع حاضر در جلسه گفت: ما وظیفه خود دانستیم که در این روزهای پایانی سال خدمت شما عزیزان باشیم و تقدیر و تشکر خودمان و مردم شریف منطقه را که قدردان و قدرشناس زحمات شما هستند، را به شما ابلاغ نمائیم. در ادامه سرهنگ مرتضی عباسلو مدیر کانون بسیج جامعه پزشکی این شهرستان در مورد هشتم اسفندماه سالگرد عروج شهید دکتررهنمون در بمباران شیمیایی بیمارستان حضرت فاطمه زهرا(س) در سال 1364 که این روز به عنوان بسیج جامعه پزشکی نامگذاری شده است توضیحات مبسوطی ارائه نمود و در رابطه با عملکرد فعالیت بسیج جامعه پزشکی در مناطق محروم در قالب تیم های پزشکی شهید رهنمون توضیحاتی ارائه نمود.  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 22 اسفند 1397
  • توسط روابط عمومی
نظرات شما
captcha refresh